Obec Uhlířov
obec Uhlířov

Vánoční turnaj v ping pongu

Vánoční turnaj ve stolním tenisu se konal ve dnech 21.12.a 22.12.2013 v místním kulturním domě.

V sobotu 21.12.2013 se hrál oficiální turnaj mužů,kterého se zúčastnilo 15 hráčů.
Ti hráli ve třech skupinách systémem každý s každým a nejlepší dva z každé skupiny postoupili do finálové fáze.
Celkovým vítězem se stal Richard Muroň,před Romanem Muroněm a třetím Marianem Mrózkem.
V neděli 22.12.2013 se konal turnaj pro místní ženy,muže a děti.
V ženské kategorii hrály Wolfová Marie,Wolfová Jana,Wolfová Iveta,Muroňová Zuzana a Muroňová Denisa.
Celkově zvítězila Wolfová Iveta před Muroňovou Zuzanou a třetí Muroňovou Denisou.
Kategorie mužů se zúčastnili Kepa Jan,Frank Petr,Hořínek Antonín,Wolf Lumír,Wolf Michal,Wolf Petr a Wolf Jindřich.
Vítězem se stal Wolf Petr,před Wolfem Michalem a Wolfem Jindřichem.
V kategorii starších žáků zvítězil Zamarski Matěj,druhý skončil Lenek Jakub,třetí Čapec Libor a čtvrtý byl Vrána Jakub.
V žákovské kategorii hráli Bubík Tomáš,Bubík Lukáš,Čapec Michal,Lenek Petr společně s děvčaty Gracovou Leontýnou a Lenkovou Monikou.
Nejmladším hráčem turnaje byl Rybář Kryštof.
Celkovým vítězem se stal Lenek Petr před Lenkovou Monikou a třetím Bubíkem Lukášem.
Závěrem bych chtěl poděkovat všem zúčastněným za předvedené výkony a také výborné obsluze za barem.
Také bych chtěl upozornit,že se vrátíme zpět k Novoročnímu datu konání turnaje.